ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ספר תזונה

  כאשר מבצעים תהליך אישי של התאמת תפריט תזונתי שמתאים לשגרת היום ולמצב הבריאותי צריך לרשום לא מעט דברים על מנת שלא לזכור אותם ולהסתכן בשכחה של נתונים מהותיים. מי שמבצע תהליך כזה, יכול להיות שמשנה לגמרי את אופן צריכת המאכלים שלו כפי שהיה רגיל לעשות את זה עד היום ולכן ספר תזונה הוא אביזר עזר הכרחי עבורו. בספר או פנקס שכזה הוא יוכל לרכז את ההנחיות שקיבל, את ההמלצות ואת מה שכדאי לו להעדיף על פני מזונות אחרים. בספר גם יהיה כתוב סדר הארוחות שלו, הכמויות המתאימות לו וכמובן כל מה שחשוב לו לדעת ולזכור אודות הדרך החדשה שהוא מתחיל.

  לרכישת הספר – לחצו כאן

  לרכישת הספר הדיגיטלילחצו כאן

  מדוע חשוב להקפיד לשמור על ספר תזונה?

  כאשר מקבלים הנחיות תזונה חדשות כל הנחיה תהיה חשובה ואין זה מומלץ לדלג על הנחיות או לא לבצע אותן במלואן. בהרבה מאד מקרים מדובר בלא מעט הנחיות ובשינוי מהותי, שלא לומר מהפך בדרך התזונה של אותו אדם. לעיתים קרובות יהיה מדובר בפרטים קטנים שיהיה זה קשה לעקוב אחריהם או לזכור אותם בעל פה ולכן ספר תזונה שבו יהיו מרוכזים כל אותם פרטים קטנים יכול להיות הצלה של ממש וכמובן תרומה גדולה להצלחת התהליך. כאן יפורטו כמויות המזון המותרות, מה עדיף על פני מה, שעות הארוחות המומלצות וכמובן אפשרויות מגוונות למנות או ארוחות.

  מתי מבצעים שינוי תזונתי?

  יש לא מעט מצבים או סיטואציות אשר בגינם יחליט אדם זה או אחר לבצע שינוי תזונתי מקיף. יתכן ומצבו הבריאותי ידחק אותו לכך או שהוא ירצה לשנות את אופן התזונה שלו כך שיהיה יותר בריא ויתבסס על מזונות מומלצים וכדאיים יותר. ספר תזונה ילווה אותו בתהליך, כאן הוא ומי שמוביל אותו ירשמו את הדברים החשובים וכמובן שהספר יהפוך להיות האורים והתומים מבחינת מה שקשור לאכילה יומיומית ושגרתית.

  מכון וקסלר בתל אביב ובירושלים מציע ייעוץ אישי בנושאי תזונה לכל אחד, בכל גיל ובכל מצב אישי.

  מידע נוסף בנושא

  ספר על תזונה

  התאמת של תפריט תזונתי מהווה דבר חשוב ביותר לכל אדם שמעוניין לרדת במשקל או לשמור על גוף בריא וחזק. יחד עם זאת, לא לכולם יש מספיק ידע שנדרש בכדי להתאים לעצמם תפריט בהתאם למטרות שלהם. לכן, חשוב מאוד לדעת כי כדאי לבחור ספר תזונה שמהווה אביזר עזר איכותי ביותר לכל אדם שמעוניין לבנות לעצמו תפריט שתואם את המטרות שלו. כמובן שניתן למצוא כיום ספרי תזונה שונים ולכן, כדאי לבדוק היטב איזה ספר תזונה יתאים למטרות העומדות על הפרק.

  ספר על תזונה נכונה

  הנחיות תזונה הן דבר חשוב ביותר ויש לממש אותן במלואן על מנת לרדת במשקל או לשמור על גוף בריא. לא פעם ספר תזונה ישנה לכם לחלוטין את הרגלי התזונה שלכם ואת החיים עצמם. כמובן שלא כדאי לעגל פינות וכדאי מאוד להקפיד על ההנחיות שבו כפי שצריך. אם אין לכם את הידע הנדרש עבור יצירת תפריט בהתאם לספר תזונה, כדאי מאוד למצוא איש מקצוע שידע כיצד להתאים לכם תפריט מתוך ספר תזונה מתאים. על אף שניתן למצוא כיום מגוון רחב של ספרי תזונה, חשוב ביותר לבחור ספר תזונה איכותי שכולל בו את כל המידע אודות סוגי מזון שונים, מהו המינון הנדרש לכל אב מזון, כיצד מרכיבים תפריט, מה הוא אמור לכלול ועוד.

  כיצד תבחרו ספר תזונה?

  אם אתם שואלים את עצמכם כיצד לבחור ספר תזונה, חשוב שתדעו כי כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע שמכירים היטב את עולם התזונה ויש להם יכולת להמליץ לכל אדם על ספר תזונה איכותי שיתאים למטרות שלו, שיציע את כל המידע הרלוונטי ויציע גם מידע תיאורטי וגם המלצות לסוגי תפריטים שיכולים להיות רלוונטיים לאנשים שונים. ספר תזונה איכותי יכול להיות הספר שמנחה כל אדם לגבי האכילה היומיומית שלו ועל כן, אין ספק שכדאי לרכוש אותו בצורה נכונה. כדאי לבדוק היכן ניתן למצוא ספרי תזונה מסוגים שונים ולרכוש באותו המקום את ספר התזונה התואם ביותר לצרכים העומדים על הפרק.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   בניית אתר בעיצוב אישי בניית אתר בעיצוב אישי
   שלחו לנו ווצאפ!
   1
   💬 מחפשים מאמן כושר?
   Scan the code
   שלום,
   כאן מכון וקסלר - אימוני כושר אישיים 🏋️
   איך אפשר לעזור?
   דילוג לתוכן