ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אימון כושר אישי

  אימוני כושר אישיים

  ראשית, נפגש לפגישת הכרות בקליניקה, מפגש הכולל מבדק אישי והעלאת מטרות האימון. לאחר מפגש זה, נבנה יחד תכנית אימון אישי, הכוללת 2 אימונים בשבוע לפי נוחיותכם.

  במשך כל שלבי האימון תקבלו תמיכה אישית, המלצות והנחיות תזונה ואפילו במידת הצורך האימון ישולב עם מעקב רפואי.

  ניסיון רב במגוון תחומים:

  ירידה במשקל, כושר גופני, הכנה לצבא, לחץ דם גבוה, אימון אנשים הסובלים מסוכרת וכולסטרול גבוה, שיקום חולי לב וסרטן. בשנים האחרונות מאמן איציק עשרות מתאמנים בכל הגילאים.

  תחילה, המתאמנים המגיעים למכון נבדקים בקליניקה הממוקמת בסמוך לשכונת המושבה הגרמנית בירושלים או במגדלי הארבעה על יד מתחם שרונה בתל אביב, לאחר הבדיקה, נבנית תכנית אימון אישית יחד עם המתאמן, תכנית הכוללת הליכות, ריצות, אימוני אופניים ועוד. קיימת גם אופציה לאימון אישי בבית המתאמן, המתאמנים מקבלים תכנית אימונים חודשית ויוצאים לדרך חדשה. המתאמנים נהנים מפעילות אירובית ואימוני כח ומפיקים ממנה את המרב, כולל עלייה בתחושת הביטחון והמסוגלות של המתאמן.

  העבודה עם המתאמן נעשית באופן אישי, הדרגתי וממוקד לשינוי התזונה בשיטה הנקראת "ציפוף החוצה" בה מלמד איציק את המתאמנים להתמודד עם דחף אכילה בלתי נשלט ואף מלמד כיצד בונים סדר יום שבו יהיו ארוחות מסודרות אך מזינות ומשביעות. ועל ידי כך בעצם "מצופפים החוצה" את המזונות אשר הגוף לא זקוק להם.

  למחפשי מאמני כושר אישיים בירושלים או בתל אביב – ניתן לפנות אלינו. אנו בונים תכניות אימונים מקצועיות באופן אישי לכל מתאמן ומתאמן. יש לנו ניסיון רב בתחום ומשלבים אימונים כיפיים ומגוונים.

  אימון אישי כושר

  אימון אישי כושר

  כאשר מדברים על אימוני כושר אישיים יתכן והכוונה היא לשני דברים שהם גם דומים זה לזה וגם שונים זה מזה – האחד הוא אימון פרטי אשר מתקיים בנוכחות המאמן והמתאמן, ללא קבוצה וללא שהייה בחדר כושר. השני הוא אימון כושר שהותאם במיוחד לכל מתאמן בנפרד, על פי נתוני הגוף האישיים שלו, רמת הכושר הגופני שלו וכמובן המטרות או היעדים שהוא מציב לעצמו ורוצה להשיג. כך או כך – מה שעומד במרכז הנושא הוא המתאמן עצמו ותשומת הלב האישית והייחודית שהוא צריך לקבל מהמאמן שלו. מאמן מקצועי, מנוסה ומיומן יידע למצוא את התמהיל המתאים עבור כל מתאמן.

  היתרונות של אימוני כושר אישיים

  יש אנשים שלא אוהבים להתאמן במקום ציבורי ולכן אימון אישי ואינטימי עם מאמן במקום שאינו הומה אדם יהיה הרבה יותר נוח להם ויהיה להם קל להתמיד באימונים כאלה. יתרון נוסף הוא הסחת הדעת במכון הכושר שעלול לפגום בריכוז של המתאמן או בקצב ההתקדמות שלו. כאשר מתאמן מגיע למכון כושר הוא לא יכול או יודע לבד איך לעשות שימוש נכון במכשירים או המתקנים שקיימים שם ולכן אימוני כושר אישיים שמותאמים לו, לרמה שלו ולהעדפות האישיות שלו יהיו הדבר הנכון להתחיל ממנו. בליווי מאמן מוסמך יהיה קל יותר למצוא את האימון המתאים ביותר.

  להתאמן בצורה שקל להתמיד בה!

  אימוני כושר אישיים יכולים לסייע מאד בהתמדה ושמירה על שגרת אימונים קבועה ומסודרת. המתאמן לוקח חלק בהתאמה האישית של האימונים לצרכים שלו ולרמה האישית שלו וכך קל לו יותר להתמיד באימונים. אם יהיה לו קשה מדי או שהתרגילים יהיו כאלה שלא נעים או נוח לו לבצע – הדרך קצרה לוויתור ולביצוע הפעילות ללא תוצאות משמעותיות ומהותיות. ברגע שיש תוכנית מסודרת עם מטרות, יעדים והדרך להגיע אליהם ולהשיג אותם – קל יותר לדבוק בה עד ההצלחה.

  מכון וקסלר מציע קורסים לאימון אישי, מאמני חדר כושר ומאמני ספורט ותזונה בתל אביב ובירושלים וכך מציע למגוון רחב של מתאמנים דרך חדשה לתעסוקה ואפילו כיוון לחיים!

  אימון כושר אישי

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   בניית אתר בעיצוב אישי בניית אתר בעיצוב אישי
   שלחו לנו ווצאפ!
   1
   💬 מחפשים מאמן כושר?
   Scan the code
   שלום,
   כאן מכון וקסלר - אימוני כושר אישיים 🏋️
   איך אפשר לעזור?
   דילוג לתוכן